Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - Moja szkoła

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – Moja szkoła

Podzielcie się informacją

Dział Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej już po raz piąty organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny. Tegorocznym hasłem konkursu jest: „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła”.

Konkurs skierowany jest do młodych pasjonatów fotografii. Polega on na uwiecznieniu dowolnego obiektu oświatowego znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i  powiatu bialskiego.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy oraz zwrócenie uwagi na historię i przyrodę powiatu bialskiego oraz  miasta Biała Podlaska oraz poszerzenie grona regionalistów i działaczy na rzecz zachowania lokalnej kultury.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września 2022 r. na adres: regionalia@mbp.org.pl bądź listownie na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Warszawska 12a, 21-500 Biała Podlaska. Istnieje możliwość dostarczenia prac konkursowych osobiście do Działu Wiedzy o Regionie w godzinach pracy biblioteki. Na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: www.mbp.org.pl

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - Moja szkoła

Źródło: MBP w Białej Podlaskiej

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia kultura Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.