odzyskali pojazd marki DAF pochodzący z przestępstwa

Odzyskali pojazd marki DAF pochodzący z przestępstwa

Idźcie i siejcie ;)

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pojazd marki DAF pochodzący z przestępstwa o wartości 110 tys. zł.

Samochodem ciężarowym usiłował przekroczyć granicę na kierunku wyjazdowym z kraju 27 lutego br. 42–letni obywatel Kazachstanu. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG z Terespola ustalili, że w pojeździe marki DAF (rok produkcji 2013) o szacunkowej wartości 110 tys. zł, dokonano ingerencji w polu numerycznym VIN.  W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowca został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności wraz z pojazdem funkcjonariuszom Policji.

W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

NOSG

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.