policja biała podlaska

Odpowiedzą za włamanie do BMW

Podzielcie się informacją

Kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki BMW. Policjanci odzyskali też całość skradzionego mienia. Zarzuty w tej sprawie usłyszeli trzej mężczyźni w wieku 21-25 lat. Zgodnie z obowiązującymi przepisami popełniony czyn zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim został powiadomiony o włamaniu do samochodu marki BMW, zaparkowanego na jednym z osiedlowych parkingów.  Łupem sprawcy padło radio oraz akumulator samochodowy. Wartość powstałych strat wyceniona została przez pokrzywdzonego na kwotę około 500 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni międzyrzeckiego komisariatu. Tego samego dni policjanci ustalili personalia mężczyzn mogących mieć udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego oraz jego dwaj znajomi z terenu powiatu radzyńskiego w wieku 24 i 25 lat. Funkcjonariusze odzyskali też całość skradzionego mienia, które znajdowało się na posesji zamieszkałej przez  25-latka.

Wczoraj mężczyźni  usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.