policja biała podlaska

Odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem

Podzielcie się informacją

Bialscy policjanci ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży w włamaniem. Łupem sprawców padły produkty nie nadające się już do sprzedaży, które nie przedstawiały żadnej wartości, jednak w trakcie zdarzenia „amatorzy cudzego mienia” zniszczyli roletę antywłamaniową. Tu straty wycenione zostały na kwotę 1200 złotych. Policjanci ustalają okoliczności sprawy.

W minionym tygodniu dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do metalowej wiaty należącej do jednego z bialskich marketów. Łupem sprawców padły składowane tam artykuły spożywcze nie nadające się już do sprzedaży, które nie przedstawiały żadnej wartości.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że w trakcie zdarzenia „amatorzy cudzego mienia” chcąc dostać się do pomieszczenia zniszczyli roletę antywłamaniową. W tym wypadku straty wyniosły 1200 złotych. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o udział w sprawie. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 40 i 45 lat.

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Usiłowanie kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.