policja biała podlaska

Odpowiedzą za kradzież produktów drogeryjnych

Podzielcie się informacją

Międzyrzeccy policjanci zatrzymali dwie kobiety w wieku 26-36-lat podejrzane o dokonanie kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca bieżącego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych. Funkcjonariusze ustalają czy to jedyny czyn na koncie „amatorek cudzego mienia”. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny międzyrzeckiego komisariatu powiadomiony został o kradzieży sklepowej, do jakiej doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. „Łupem amatorek cudzego mienia”, które uwiecznił sklepowy monitoring padły perfumy, biżuteria oraz słuchawki bezprzewodowe. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 500 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni międzyrzeckiego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili personalia kobiet, które  zatrzymano podczas kolejnej wizyty w sklepie. Okazało się, że są to dwie mieszkanki gminy Trzebieszów w wieku 26 i 36 lat. W miejscach ich zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione przedmioty.

Kobiety usłyszały już zarzuty oraz przyznały się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.