policja biała podlaska

Odpowiedzą za kradzież produktów drogeryjnych

Podzielcie się informacją

Za kradzież sklepową odpowiedzą dwie mieszkanki powiatu w wieku 22-23 lat. Do zdarzenia doszło pod koniec października w jednej z bialskich drogerii, a łupem „amatorek cudzego mienia” padły kosmetyki oraz perfumy. Wartość strat oszacowana została na kwotę kilkuset złotych. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że 23- letnia mieszkanka miasta oraz jej 22-letnia znajoma, mieszkanka gminy Biała Podlaska podejrzewane są o dokonanie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca w jednej z bialskich drogerii i nie było ono zgłoszone mundurowym. Łupem „amatorek cudzego mienia” padły między innymi kosmetyki oraz perfumy znanych marek.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 800 złotych.

Kobiety zostały zatrzymane do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszały zarzuty i przyznały się do winy. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.