odpowie za zabójstwo

Odpowie za zabójstwo

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 65-latka, który odpowie za zabójstwo. W miniony poniedziałek w mieszkaniu śmiertelnie ugodził nożem 48-latka. W chwili zatrzymania był w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W poniedziałkowy wieczór dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Ustalili również, że pokrzywdzony to 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Do wyjaśnienia zatrzymano zamieszkującego pod wskazanym adresem 65-latka. W chwili zatrzymania mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie.

65-latka doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie przez bialską prokuraturę z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.