policja biała podlaska

Odpowie za szereg kradzieży sklepowych

Idźcie i siejcie ;)

Za szereg kradzieży odpowie 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o kradzieże między innymi alkoholi i produktów spożywczych w bialskich marketach. Do zdarzeń doszło od połowy września do początku października bieżącego roku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, realizując posiadane informacje ustalili, że 48-letni mieszkaniec miasta podejrzany jest o szereg kradzieży sklepowych.  Łupem „amatora cudzego mienia” padł alkohol, artykuły spożywcze oraz odzież. Do zdarzeń dochodziło w okresie od połowy września do początku października, w marketach na terenie Białej Podlaskiej.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Łączna wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonych na kwotę niemal 700 złotych.

Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. 48-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.