Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Podzielcie się informacją

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej odpowie 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia około 140 porcji dilerskich amfetaminy. Wobec 34-latka zastosowany został dozór Policji. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek kryminalni bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 34-latek może posiadać narkotyki. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę ujawnili woreczek foliowy z zawartością białej substancji.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawniony proszek to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 140 porcji dilerskich tych narkotyków.

34-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Wczoraj doprowadzony został do bialskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.