Odpowie za kradzież sklepową

Odpowie za kradzież sklepową

Podzielcie się informacją

Za kradzież sklepową odpowie 28-letni mieszkaniec gminy Zalesie. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w jednym bialskich marketów. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Policjanci ustalili również personalia pozostałych mężczyzn podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że 28- letni mieszkaniec gminy Zalesie podejrzewany jest o dokonanie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w jednym z bialskich marketów i nie było ono zgłoszone mundurowym. Łupem sprawcy padł między innymi markowy alkohol odzież oraz produkty spożywcze.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje odzyskali też część skradzionych przedmiotów. Wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonego na kwotę pond 2 tysięcy złotych.

28-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Policjanci ustalili też personalia mężczyzn będących razem z 28-latkiem, którzy wkrótce także usłyszą zarzuty. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.