Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Odpowie za kradzież pieniędzy

33-latek z Białej Podlaskiej odpowie za kradzież pieniędzy, z jednego ze sklepów na terenie miasta. Sprawca wykorzystał moment nieobecności pracownicy sklepu, kradnąc z szuflady lady sklepowej niemal 600 zł. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia, a sprawa nie była zgłoszona organom ścigania. Teraz o dalszym losie 33-latka zadecyduje sąd.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy realizując czynności służbowe ustalili, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży pieniędzy. Sprawca wykorzystał fakt, że pracownica była na zewnątrz sklepu. Wówczas z szuflady lady sklepowej skradł niemal 600 zł.

Przestępstwo nie było zgłoszone wcześniej organom ścigania. Funkcjonariusze dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził tą informację. Mężczyzna przyznał, że nie zdążył jeszcze skontaktować się z funkcjonariuszami.
Policjanci ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: POLICJA
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.