policja biała podlaska

Odpowie za kradzież markowych perfum

Podzielcie się informacją

Przed sądem rodzinnym odpowie 14-latek. Młodzieńca ujęto przez pracownika ochrony na gorącym uczynku zdarzenia. Nastolatek podejrzewany jest o kradzieże sklepowe na szkodę bialskiej drogerii. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 600 złotych. Policjanci ustalają okoliczności tej sprawy.

W miniony wtorek dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące ujęcia nastolatka podejrzewanego o kradzież markowych perfum. Do zdarzenia doszło w jednej z bialskich drogerii. Na miejsce natychmiast wysłano mundurowych.

Z relacji mężczyzny wynikało, że przeglądając monitoring zauważył na nagraniu młodego człowieka, który bezpośrednio po przyjściu do sklepu podszedł do stoiska z markowymi perfumami. Zabrał z półki produkty, które schował do kieszeni. Po tym opuścił sklep, nie płacąc za nie.

W związku z faktem, że zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut wcześniej pracownik  wyszedł na zewnątrz, by sprawdzić czy młodzieniec nie znajduje się w pobliżu. Od razu zauważył nastolatka, który na jego widok próbował uciec.

Po krótkim pościgu zgłaszający ujął uciekiniera, powiadomił też mundurowych. Policjanci potwierdzili zgłoszenie oraz odzyskali skradzione produkty, które „amator cudzego mienia” przekazał swojemu znajomemu. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że 14-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kolejny już raz „odwiedził” tę drogerię. Do pierwszego zdarzenia doszło na początku października bieżącego roku. Wówczas skradzione zostały perfumy o wartości niemal 100 złotych.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy. O dalszym losie nastolatka zadecyduje sąd rodzinny.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.