policja biała podlaska

Obywatelskie zatrzymanie w Koszołach

Idźcie i siejcie ;)

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w Koszołach. W wyniku obywatelskiego zatrzymania ujętym został 45-letni mieszkaniec gminy Łomazy. Mężczyzna wykonywał niebezpieczne manewry na jezdni, zagrażające innym uczestnikom ruchu a nie były to jedyne przewinienia zatrzymanego …

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w miejscowości Koszoły. Dyżurny komisariatu w Wisznicach został poinformowany o kierowcy audi, który wykonuje na drodze niebezpieczne manewry oraz jeździ brawurowo stwarzając zagrożenie innym uczestnikom ruchu drogowego. Dodatkowo zgłaszający zatrzymał samochód, którym poruszać się miał  „pirat drogowy”.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusz wykonujący czynności szybko ustalił, że pojazdem kierował 45-letni mieszkaniec gminy Łomazy, który posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo podczas kontroli 45-latek nie posiadał dowodu rejestracyjnego pojazdu, gdyż został mu zatrzymany za brak aktualnych badań technicznych.

Teraz o dalszym losie 45-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenie.

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Łomazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.