Oblał benzyną samochód i chciał go podpalić

Oblał benzyną samochód i chciał go podpalić

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty uszkodzenia mienia usłyszał 51-letni mieszkaniec gm. Drelów. Mężczyzna podejrzany jest o oblanie benzyną samochodu należącego do jego znajomego. Straty pokrzywdzony oszacował na kwotę 600 zł. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami popełniony czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na terenie gm. Drelów. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znajomy oblał benzyną należący do niego samochód dostawczy marki Ford i chciał go podpalić. Sprawca polał łatwopalną substancją zarówno karoserię jak też wnętrze pojazdu.

Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Tam ustalili, iż do zdarzenia doszło w rejonie lokalu, gdzie zaparkowany był Ford. Pokrzywdzony oświadczył, że nie było go podczas zdarzenia. Powiadomiony został o nim przez świadków, którzy uniemożliwili sprawcy dalsze działania. Wartość strat oszacowano na kwotę 600 zł. Mężczyzna dodał, że do tej pory nie miał ze sprawcą żadnego konfliktu. Nie zna też powodu jego działania.

Będący na miejscu świadkowie wskazali  też miejsce, gdzie przebywać miał „awanturnik”. Okazał się nim 51-letni mieszkaniec gm. Drelów. Mężczyzna był nietrzeźwy. Posiadał też obrażenia ciała. Po opatrzeniu przez lekarza trafił do „policyjnego aresztu”. 51-latek usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Drelów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.