Aktualności z powiatu Łomazy

Nowy punkt przyjęć dla interesantów

Nowy punkt przyjęć dla interesantów. Od początku maja na terenie gminy Łomazy otwarty został punkt przyjęć interesantów. Teraz każdy mieszkaniec tej gminy będzie, miał jeszcze łatwiejszy kontakt z dzielnicowymi. Funkcjonariusze pełnią dyżury w budynku Urzędu Gminy w Łomazach.

Już od początku tego miesiąca w gminie Łomazy działa nowy punkt przyjęć dla interesantów. Aby kontakt z dzielnicowymi gminy był jeszcze łatwiejszy, funkcjonariusze w określone dni tygodnia  czekać  będą na mieszkańców gminy.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Jego rolą jest m.in. dbanie o bezpieczeństwo lokalnej społeczności w rejonie, w którym pracuje.  Policjanci odwiedzają codziennie podległe im dzielnice, osiedla i miejscowości. Rozmawiają z mieszkańcami, przestrzegają przed zagrożeniami, starają się wysłuchać nurtujących ich problemów i udzielić porad.
Teraz będzie można spotkać się z dzielnicowymi dodatkowo w punkcie przyjęć interesantów. Mieści się on w budynku Urzędu Gminy w Łomazach, ul. Plac Jagielloński 27.

Dzielnicowi, którzy pełnią dyżury to:

– st. asp. Janusz Kosowski – podległy rejon służbowy nr 3 obejmujący m.in. miejscowości Bielany, Krasówka, Burwin,. Korczówka, Wólka Korczowska, Kozły, Dubów.
– sierż. szt. Robert Micyk – podległy rejon służbowy nr 2 obejmujący m.in. Stasiówka, Kopytnik, Lubenka, Szymanowo, Studzianka, Huszcza, Koszoły, Jusaki Zarzeka.

Dzielnicowi tej gminy czekają na mieszkańców w pierwszy oraz trzeci wtorek miesiąca  w godzinach 12-14.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Mariusz Szepard
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://bialskieforum.pl

One thought on “Nowy punkt przyjęć dla interesantów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.