Nieznana osoba pozostawiła torebkę przy drzwiach plebanii
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Nieznana osoba pozostawiła torebkę przy drzwiach plebanii

Wczoraj do bialskiej komendy zgłosił się kapłan jednej z parafii na terenie miasta. Z relacji duchownego wynikało, że nieznana osoba pozostawiła torebkę przy drzwiach plebanii. Wewnątrz poza osobistymi rzeczami znalazł się również portfel z dokumentami oraz niemal tysiącem złotych. Dziękujemy znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

Wczoraj do dyżurnego komendy zgłosił się kapłan jednej z bialskich parafii. Ksiądz przyniósł ze sobą dość niecodzienny przedmiot. Była to damska torebka, która dwa dni wcześniej znaleziona została przy drzwiach plebanii.

Wewnątrz torebki znajdowały się przedmioty należące do jej właścicielki, w tym klucze oraz okulary. Był tam również portfel wraz z dokumentami i niemal 1000 zł.

Jak nadmienił duchowny od momentu znalezienia torebki, informacja o tym ogłaszana była wśród wiernych, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Nikt nie zgłosił się po jej odbiór. Wówczas postanowił przynieść ją na komendę.

Kiedy torebka z zawartością trafiła do bialskich policjantów, ci ustalili adres zamieszkania właścicielki odnalezionych przedmiotów. Okazało się, że jest to mieszkanka powiatu mińskiego. W ciągu najbliższych dni,  właścicielka zguby odbierze ją z rąk bialskich policjantów.  Dziękujemy znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.