Niezbyt wytrzymałe ławki w centrum handlowym
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Niezbyt wytrzymałe ławki w centrum handlowym

Bialscy policjanci zatrzymali wczoraj sprawcę uszkodzenia ławek na terenie centrum handlowego. Okazał się nim nastoletni mieszkaniec tej miejscowości. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowane zostały na kwotę ponad 7 tys. zł. Za swój czyn 14-latek odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Wczoraj po południu dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawcy zniszczenia ławek na terenie centrum handlowego w Białej Podlaskiej. Na miejsce natychmiast skierowany zostali funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Policjanci ustalili, że pracownik ochrony, zauważył młodego chłopaka, którzy dzień wcześniej uszkodził znajdujące się w sklepie ławki. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Widać na niej jak nastolatek kilkukrotnie z impetem siada na nie zrywając spawy i powodując wgniecenie siedzisk. Tego dnia znów postanowił odwiedzić bialskie centrum. Straty powstałe w wyniku tego zdarzenia oszacowane zostały na kwotę ponad 7 tys. zł.

Nastolatek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego. Odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Niezbyt wytrzymałe ławki w centrum handlowym

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.