policja biała podlaska

Niezatrzymanie się na STOP-ie przyczyniło się do ujawnienia znacznych ilości narkotyków

Idźcie i siejcie ;)

Dzisiaj bialski sąd zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy- tymczasowy areszt, wobec 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych oraz kierowanie autem pod wpływem narkotyków. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W trakcie kontroli mężczyzna był nerwowy i pobudzony. Dlatego na miejscu przeprowadzono test na zawartość narkotyków. Potwierdził on obecność w jego organizmie marihuany i amfetaminy. Od mężczyzny dodatkowo pobrano krew do badań na zawartość narkotyków w jego organizmie.

W trakcie prowadzonych czynności, w samochodzie którym podróżował 23-latek policjanci zabezpieczyli woreczek foliowy, a w nim zawiniątka z białym oraz krystalicznym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina oraz mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 500 porcji tych narkotyków. Nielegalne środki zabezpieczono, natomiast 23-latka zatrzymano do wyjaśnienia.

Środki zabezpieczono a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj Sad Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.