Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku
Kronika służb Wisznice

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku – wynika ze wstępnych ustaleń Policji poczynionych na miejscu zdarzenia do którego doszło w miniony weekend w miejscowości Polubicze Dworskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem Nissan, na skrzyżowaniu z drogą krajową, doprowadziła do zderzenia z osobowym volvo. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 10:30 w miejscowości Polubicze Dworskie, na skrzyżowaniu z drogą krajowa K-63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Nissan,61-letnia mieszkanka gm. Wisznice, doprowadziła do zderzenia z samochodem osobowym marki Volvo. Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku – kobieta prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, wjeżdżając wprost pod jadące drogą krajową volvo. Drugim autem kierował 20-letni mieszkaniec gminy Ulan.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca nissanem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.