Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu prawdopodobną przyczyną wypadku w Sapiehowie

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu prawdopodobną przyczyną wypadku w Sapiehowie

Idźcie i siejcie ;)

W minioną sobotę, w miejscowości Sapiehów, samochód osobowy marki Volkswagen zderzył się dostawczym fiatem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca fiata. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło po godzinie 12.00  w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen doprowadził do zderzenia z dostawczym fiatem. Kierowca osobówki prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą krajową ducato. Za kierownicą passata siedział 41-letni mieszkaniec gminy Łomazy. Drugim autem kierował 43-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca busa, który trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Sosnówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.