Nieustąpienie pierwszeństwa na ulicy Kaczyńskiego

Nieustąpienie pierwszeństwa na ulicy Kaczyńskiego

Podzielcie się informacją

W środę (18.05) rano na ulicy Lecha Kaczyńskiego kierująca peugeotem 65-latka zderzyła się z osobowym volkswagenem. Prawdopodobna przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 65-latkę. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca drugiego auta. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu obok nadmiernej prędkości to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Do wypadku doszło około godziny 8.50 na ulicy Lecha Kaczyńskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, 65-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica zderzyła się z volkswagenem. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 65-latkę. Drugim autem kierował 44-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca volkswagena. Wyjaśniamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.