Nietrzeźwy przewoził czworo pasażerów
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Nietrzeźwy przewoził czworo pasażerów

Nietrzeźwy przewoził czworo pasażerów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna, uderzył w ogrodzenie posesji uszkadzając je, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania był pijany. W takim stanie przewoził czworo pasażerów. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 1:00 na ul. Ługowej w Białej Podlaskiej. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że kierujący samochodem osobowym, uderzył w ogrodzenie jednej z posesji uszkadzając je, po czym wspólnie z pasażerami odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki relacji świadków funkcjonariusze szybko ustalili, do kogo należy auto. W trakcie prowadzonych  czynności policjanci bialskiej drogówki zauważyli i zatrzymali odpowiadające opisowi auto.

Kierującym okazał się 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Młodzieniec kierował osobową skodą „na podwójnym gazie”.  Badanie wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo w takim stanie przewoził czworo pasażerów.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 19-latek odpowiadał będzie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.