Nielegalne papierosy nie trafią na rynek
Kronika służb Terespol

Nielegalne papierosy nie trafią na rynek

Nielegalne papierosy nie trafią na rynek. Bialscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, zabezpieczyli ponad 700 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar znajdował się na posesji 37-letniego mieszkańca gminy Terespol. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Nielegalne papierosy nie trafią na rynek. Policjanci bialskiej komendy realizując wspólne czynności z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej weszli na teren jednej z posesji w miejscowości Łobaczew Duży. Z posiadanych informacji wynikało, że 37-latek w miejscu swojego zamieszkania przechowuje papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się.

Podczas prowadzonych czynności ujawnili i zabezpieczyli ponad 700 paczek papierosów różnych marek. 37-letni mieszkaniec gminy Terespol dzisiaj usłyszał zarzuty, przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze. Posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy stanowi naruszenie przepisów karno -skarbowych i zagrożone jest karą grzywny oraz przepadkiem nielegalnego towaru.

Źródło materiał i foto: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.