Niebezpiecznie na bialskich drogach
Aktualności z powiatu AutoMoto Biała Podlaska Kronika służb Leśna Podlaska

Niebezpiecznie na bialskich drogach

Niebezpiecznie na bialskich drogach. Wczoraj po południu na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Przed godziną 15:00 w miejscowości Woskrzenice Duże, kierująca samochodem osobowym marki VW Passat zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym oraz jadącą za nim osobówką. Przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin, doszło do wypadku z udziałem motocykla. W wyniku zdarzeń do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają okoliczności wypadków oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godz. 15:00 na drodze krajowej K-2 w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW, 57-letnia mieszkanka gm. Piszczac zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf. Drugim autem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. Po tym auto 57-latki uderzyło w kolejny samochód, osobowego volkswagena, który jechał za cysterną. Trzecim autem uczestniczącym w zdarzeniu kierował 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca volkswagenem oraz pasażerka drugiego auta osobowego. W wyniku zdarzenia droga krajowa była zablokowana, a ruch dla aut osobowych odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

Do kolejnego zdarzenia doszło przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 27-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, w trakcie manewru wyprzedzania, uderzył w bok skręcającego na teren posesji samochodu osobowego marki Audi.Samochodem kierował 19-latek z gm. Leśna Podlaska. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i przewieziony został do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

 

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.