Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu
Biała Podlaska Kronika służb

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Do zderzenia dwóch aut na DK 2 doszło wczoraj w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą 82-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującej mercedesem kobiety. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca skodą. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozważną i bezpieczną jazdę. Przypominając, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą 82-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej doprowadziła do zderzenia z samochodem osobowym marki mercedes. Kobieta prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa, jadącemu drogą krajową mercedesowi. Drugim autem kierowała, 51-letnia mieszkanka gm. Zalesie. W wyniku wypadku obrażeń ciała dostała  kierująca skodą, aby wydobyć ją z auta, niezbędna była pomoc strażaków.

Jak ustalili mundurowi, kierujące pojazdami były trzeźwe. W wyniku zdarzenia ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu.

BSP

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.