Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu
Terespol Wypadki drogowe

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu DK-2 z ul. Wojska Polskiego w Terespolu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19:00  w Terespolu na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z DK-2. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, 56-letnia mieszkanka Terespola zderzyła się z osobowym volvo. Kobieta skręcając w lewo z drogi krajowej prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi.

Drugim autem kierował 34-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia dwie osoby doznały obrażeń ciała. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Wsiadając za kierownicę pojazdu pamiętajmy, że w swoich rękach mamy życie i zdrowie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.