Nie ustąpił pierwszeństwa

Nie ustąpił pierwszeństwa

Podzielcie się informacją

W sylwestrowy wieczór w miejscowości Wólka Dobryńska 57-letni kierowca volkswagena zderzył się z jadącym krajówką osobowym volvo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyna zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 57-latka. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 19.00 na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 57-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zderzył się z samochodem osobowym marki Volvo. Drugim autem kierował 39-letni bialczanin. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę VW-na.

W chwili zdarzenia kierujący autami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 57-latek. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że zimowa aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.