Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Idźcie i siejcie ;)

Wczoraj po południu uprawnienia do kierowania stracił 45-letni mieszkaniec Zamościa. Na skrzyżowaniu ul. Francuskiej z Al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia z drugim autem. Do szpitala przewieziony zostały kierowca opla. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Apelujemy o rozwagę na drodze.       

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Francuskiej z Al. Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-latek kierujący Oplem doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem. Mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa audi, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Piszczac. W wyniku bocznego zderzenia pojazdów,  Vivaro uderzyło w ogrodzenie jednej z pobliskich posesji. Uszkodzony został również znak drogowy.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Do szpitala przewieziony zostały kierowca opla. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.


Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 45-latek stracił uprawnienia do kierowania. Wobec mężczyzny skierowany zostanie również wniosek o ukaranie do sądu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.