Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 20:00 na ul. Radzyńskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem mężczyzna, nie udzielił pierwszeństwa motocykliście doprowadzając do zderzenia.  W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca jednośladu. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20:00 na ul. Radzyńskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego zderzył się z motocyklem marki Kawasaki. 20-latek prawdopodobnie skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Jednośladem kierował 40-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, to grupa najbardziej narażona na dotkliwe skutki zdarzeń drogowych. Nie mogą liczyć na ochronę w postaci pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych lub karoserii samochodu. Dlatego w zderzeniu z pojazdem nawet przy niewielkiej prędkości, mogą stracić życie bądź zdrowie.

Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.