Nie ustąpił pierwszeństwa

Nie ustąpił pierwszeństwa

Podzielcie się informacją

W miejscowości Woskrzenice Duże kierujący tirem 60-latek zderzył się z samochodem marki Renault. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj pasażerowie osobówki.

Do wypadku doszło w poniedziałek (07.03) około godziny 10.00 na krajowej dwójce w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Daf wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadących drogą krajową  osobowym renaultem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

W chwili wypadku ciężarówką kierował 60-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów, natomiast za kierownicą samochodu osobowego siedział 69-letni mieszkaniec gminy Terespol. Kierujący autami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów renaulta, którzy trafili do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.