Nie ustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku w Wysokiem

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkową noc w miejscowości Wysokie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 48-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, zjeżdżając z „krajowej dwójki” nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost audi. Za kierownicą drugiego pojazdu siedziała 18-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego.

Do wypadku doszło po godz. 21.00 w miejscowości Wysokie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 48-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, zjeżdżając z „krajowej dwójki” nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost audi. Za kierownicą drugiego pojazdu siedziała 18-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka audi. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważna jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.