policja biała podlaska

Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu

Podzielcie się informacją

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było najprawdopodobniej przyczyną wypadku drogowego w powiecie bialskim. Do wypadku doszło 25 grudnia.18-latka kierując Audi A6 w miejscowości Kożanówka wyjechała z drogi gruntowej na drogę wojewódzką nr 812. Zderzyła się z kierującym Audi A3, 24 – latkiem. W wyniku wypadku ranna została kierująca 18-latka oraz jej pasażerka. Obie kobiety trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło o godzinie 11.35 w miejscowości Kożanówka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierująca Audi A6, 18 latka wyjeżdżała z drogi gruntowej na drogę wojewódzką 812. Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu wobec kierującego audi A3 24-latka. Doszło do wypadku w wyniku którego ranne zostały dwie kobiety – 18-letnia kierująca i jej pasażerka. Obie kobiety trafiły do szpitala. 18-latka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Lublinie.  24-latek oraz jego pasażerka (w ciąży) nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię na drodze. Wielu wypadków drogowych można uniknąć stosując się do podstawowych zasad ruchu drogowego. Weźmy też pod uwagę warunki atmosferyczne. Zimowa aura, zaśnieżone i częściowo oblodzone drogi mają zasadniczy wpływ na przyczepność i  drogę hamowania pojazdu.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

KMP Biała PodlaskaPolicja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Rossosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.