Nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu krajówką citroenowi
Wypadki drogowe Z Białej Podlaskiej

Nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu krajówką citroenowi

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW Transporter, skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa citroenowi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca citroena. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło około godz. 16:30 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej z drogą krajową nr 2. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW Transporter, 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doprowadził do zderzenia z samochodem marki Citroen Berlingo. Mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu krajówką citroenowi. Za kierownicą drugiego auta siedział 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca citroena. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.