policja biała podlaska

Nie posiadał uprawnień do kierowania i był pod wpływem narkotyków

Podzielcie się informacją

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali 29-letniego kierowcę seata. Wstępne badanie wykazało, że mężczyzna znajduje się pod wpływem narkotyków. Nie posiadał też uprawnień do kierowania, a w jego aucie funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Wartko podkreślić, że miejsce w którym doszło do kontroli wskazane było w „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej. Policjanci realizując czynności w miejscu wskazanym na KMZB zatrzymali do kontroli drogowej osobowego seata. Za kierownicą auta siedział 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna był trzeźwy, jednak jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków odurzających. Potwierdził to również przeprowadzony przez policjantów test

Od 29-latka pobrana została krew do badań na zawartość narkotyków w jego organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili też, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Dodatkowo w jego samochodzie bialscy kryminalni ujawnili zawiniątko z narkotykami. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana.
Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenie.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.