Nie płacił alimentów i posiadał narkotyki

Nie płacił alimentów i posiadał narkotyki

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci zatrzymali 41-latka z gminy Kodeń. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania mężczyzny ukrywającego się przed organami ścigania. Dodatkowo ujawnili przy nim mefedron. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym kilkanaście miesięcy za przestępstwo niealimentacji. Odpowiadał będzie również za posiadanie środków odurzających.

W minioną środę policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że przebywa w nim poszukiwany 41-letni mieszkaniec gminy Kodeń. Dodatkowo w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest  to mefedron. Nielegalna substancja została zabezpieczona, natomiast 41-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Po wykonaniu z nim czynności procesowych doprowadzony został do zakładu karnego. Spędzi tam 1 rok i 7 miesięcy za przestępstwo niealimentacji.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.