Nie ma to jak koledzy
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Nie ma to jak koledzy

Zarzut kradzieży sprzętu elektronicznego, piły spalinowej, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy usłyszało wczoraj dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej. Łupem mężczyzn padło mienie o łącznej wartości ponad 2.300 złotych zabrane z mieszkania ich kolegi, który w tym czasie został zatrzymany przez Policję. Policjanci odzyskali już większość skradzionych przedmiotów.

W ubiegłym tygodniu do komendy zgłosił się mieszkaniec Białej Podlaskiej i poinformował, że okradziono jego mieszkanie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do kradzieży doszło w trakcie jego pobytu w policyjnym areszcie w związku z incydentem, który miał miejsce właśnie w jego mieszkaniu. Łupem złodziei padł sprzęt elektroniczny w postaci czterech wzmacniaczy i modulatora, piła spalinowa, dokumenty, karta bankomatowa oraz pieniądze. Zgłaszający oszacował poniesione straty na kwotę ponad 2.000 złotych.

Nad sprawą zaczęli pracować policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Wczoraj zatrzymali dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej mogących mieć związek z kradzieżą. Okazało się, że są oni kolegami pokrzywdzonego.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznali się. Potwierdzili, że okradli  mieszkanie kolegi, wykorzystując fakt, że został on zatrzymany przez Policję. Policjantom udało się odzyskać większość skradzionego mienia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.