policja biała podlaska

Nie chciał zapłacić za hotel – skończył na komendzie za posiadanie narkotyków

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie środków odurzających oraz naruszenie miru domowego odpowie 25-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna nie chciał opuścić hotelu w którym przebywał. Dodatkowo bialscy policjanci ujawnili przy nim narkotyki. Awanturnik usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awanturującego się w jednym z hoteli mężczyzny. Z relacji zgłaszającej wynikało, że były już lokator chce pozostać w obiekcie, nie płacąc jednak za pobyt. Pomimo próśb, mężczyzna nie chciał opuścić hotelu.

Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Początkowo mężczyzna nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy oraz używał słów wulgarnych. Awanturnik trafił do bialskiej komendy. W trakcie wykonywanych czynności policjanci potwierdzili dane mężczyzny. Okazało się, że jest to 25-letni obywatel Białorusi.

Dodatkowo w posiadanych przez niego rzeczach mundurowi ujawnili woreczek z białą substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia kilkudziesięciu porcji tego narkotyku.

Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenia.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.