10 gramów haszyszu
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Narkotykowa przechowalnia – 10 gramów haszyszu i marihuana

Bialscy policjanci zabezpieczyli niemal 10 gramów haszyszu oraz niewielkie ilości marihuany. Nielegalne substancje znajdowały się w mieszkaniu zajmowanym przez 22-latkę. Zarzuty w sprawie usłyszał również 22-letni znajomy kobiety, który pozostawił u niej narkotyki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego, delegatura w Białej Podlaskiej, weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z posiadanych informacji wynikało, że mieszkające tam osoby posiadać mogą środki odurzające. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli od 22-letniej obywatelki Białorusi, niewielkie ilości marihuany oraz 10 gramów haszyszu. Z relacji kobiety wynikało, że środki pozostawił jej znajomy „na przechowanie”.

Okazało się, że to nie jedyny pakunek pozostawiony przez 22-letniego mężczyznę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili niemal 10 gramów haszyszu. Ta część narkotyków znajdowała się razem z innymi rzeczami mężczyzny. Kobieta twierdziła, że ten nie poinformował jej o “nielegalnej zawartości” pozostawionych przedmiotów. Jeszcze tego samego dnia dziewczyna usłyszała zarzut. Wczoraj zarzut usłyszał również znajomy 22-latki, także obywatel Białorusi.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

B.S.P.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.