policja biała podlaska

Narkotyki schował w zamrażarce

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych odpowie 42-latek z Białej Podlaskiej. W mieszkaniu, w którym przebywał, policjanci ujawnili amfetaminę, która wystarczyłyby do sporządzenia około 120 porcji tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do zakładu karnego, poszukiwany był bowiem do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (20.01) bialscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że zamieszkuje tam 42-latek, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli biały proszek, który przechowywany był w zamrażarce. W działaniach pomagał pies służbowy.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania  zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Wystarczyłaby ona do sporządzenia około 120 porcji dealerskich tego narkotyku. Nielegalne środki zabezpieczono a 42-latka zatrzymano został do wyjaśnienia. Dzisiaj mężczyzna doprowadzony został do bialskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za przestępstwo niealimentacji.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.