Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki
Kronika służb Międzyrzec Podlaski Wisznice Z Białej Podlaskiej

Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki

Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki  – tak w skrócie można określić dzień z bialskich komisariatów.

Znaczną ilość substancji psychotropowych zabezpieczyli wczoraj bialscy policjanci. Ponad 800 porcji mefedronu znajdowało się w miejscu zamieszkania 44-latki. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy, realizując posiadane informacje weszli do mieszkania zajmowanego przez 44-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej. Z  ich ustaleń wynikało, że kobieta może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili ponad 800 porcji mefedronu

Środki zostały zabezpieczone, natomiast 44-latka trafiła do „policyjnego aresztu”. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki

Policjanci z komisariatu w Wisznicach ustalili sprawcę przywłaszczenia pieniędzy na szkodę mieszkanki tej miejscowości. Gotówka znajdowała się w portfelu zagubionym przez kobietę, przy jednym ze sklepów. 65-latek, który znalazł zgubę, nie oddał jej właścicielce. Mężczyzna przyznał się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji w Wisznicach w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że 65-letni mieszkaniec tej gminy przywłaszczył pieniądze w kwocie ponad 700 zł. Do zdarzenia doszło na początku czerwca bieżącego roku, pod jednym ze sklepów w miejscowości Wisznice. Pokrzywdzona, która tego dnia robiła zakupy, zgubiła portfel w rejonie sklepu. To właśnie wykorzystał mężczyzna, który znalazł zgubę. Nie oddał jej jednak właścicielce.

Kiedy dotarli do niego funkcjonariusze przyznał się do winy informując, że pusty już portfel wyrzucił do skrzynki pocztowej. Policjanci odzyskali cześć gotówki, którą mężczyzna przekazał swojej znajomej.

Wczoraj 65-latek usłyszał zarzut. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim ujawnili i zabezpieczyli 8 roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu oraz grzyby halucynogenne. Znajdowały się one na jednej z posesji na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Do sprawy zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 28 i 35-lat. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę konopi i posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji w Międzyrzeczu Podlaskim realizując posiadane informacje, ujawnili i zabezpieczyli 8 roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu oraz grzyby halucynogenne. Znajdowały się na jednej z posesji na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Rośliny uprawiane były w domu na parapetach okien. W związku ze sprawą zatrzymani zostali do wyjaśnienia dwaj mieszkańcy posesji w wieku 28 oraz 35-lat. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę konopi i posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki Narkotyki, przywłaszczenie i jeszcze raz narkotyki

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.