najechał na tył jadącego przed nim Citroena
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Najechał na tył jadącego przed nim Citroena

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-2 w m. Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 27-latek, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim citroena, doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba. Apelujemy o bezpieczną i rozważną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 27-letni mieszkaniec gminy Piszczac, na prostym odcinku drogi, najechał na tył jadącego przed nim Citroena. Drugim samochodem kierował 53-letni mieszkaniec gminy Stanin. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca citroena. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.