na łuku drogi zderzył się z jadącym z przeciwka motorowerzystą

Na łuku drogi zderzył się z jadącym z przeciwka motorowerzystą

Podzielcie się informacją

Wczoraj w miejscowości Konstantynów kierujący busem 26-latek na łuku drogi zderzył się z jadącym z przeciwka motorowerzystą. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że obecna aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi.

Wczoraj rano w miejscowości Konstantynów doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault, 26-letni mieszkaniec gminy Włodawa, na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym motorowerzystą. W wyniku wypadku 62-letni kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę. Pamiętajmy, że obecna aura – w tym śliskie o poranku drogi, wymagają od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Dostosujmy wiec prędkość do warunków panujących na drodze, dbajmy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Konstantynów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.