policja biała podlaska

Mundurowi dotarli na czas

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim uratowali mężczyznę, który usiłował targnąć się na własne życie. 44-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski zadzwonił na numer alarmowy informując, że zamierza się powiesić. Mundurowi dotarli na czas i odcięli desperata. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

    Wczoraj po południu dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim otrzymał zgłoszenie z treści którego wnikało, że mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski chce popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Mł. Asp. Piotr Banach oraz post. Piotr Olewniczak, którzy nie zastali mężczyzny w domu. Rozpoczęli poszukiwania desperata na terenie posesji.

   Policjanci w odpowiednim momencie weszli do garażu, gdzie zobaczyli wiszącego już człowieka. Mundurowi natychmiast zareagowali, jeden podniósł mężczyznę a drugi przeciął sznur. Pokrzywdzony na szczęście żył i był przytomny. Na miejsce wezwana została załoga karetki pogotowia, która zajęła się 44-latkiem.

    Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. W chwili zdarzenia znajdował się jednak pod działaniem alkoholu. Z uwagi na zagrożenie zdrowia i życia został doprowadzony do wytrzeźwienia.

    Niewątpliwie, gdyby nie właściwa i szybka reakcja dyżurnego oraz błyskawiczna interwencja mundurowych mogłoby dojść do tragedii. W tym przypadku o życiu 44-latka decydowały minuty.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

KMP Biała PodlaskaPolicja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.