policja biała podlaska

Motocyklista uderzył w łosia

Podzielcie się informacją

W piątkowy wieczór w miejscowości Tuczna kierowca motocykla uderzył w łosia, który nagle wtargnął na jezdnię. Kierujący jednośladem 46-latek, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy drogami biegnącymi w obszarach leśnych.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 w rejonie kompleksu leśnego w miejscowości Tuczna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, uderzył w łosia, który wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą yamahę. Jednośladem kierował 46-letni mieszkaniec gminy Łomazy. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Zwierzę po zderzeniu uciekło do pobliskiego lasu.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i ograniczenie prędkości, zwłaszcza w rejonie kompleksów leśnych, gdzie prawdopodobieństwo nagłego pojawienia się dzikich zwierząt na drodze jest bardzo duże. Zderzenie nawet z niewielkim zwierzęciem może zakończyć się tragicznie. Oprócz uszkodzeń pojazdu może prowadzić również do poważnych obrażeń podróżujących nim osób.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Tuczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.