Morderstwo w Dołdze - areszt dla zabójców
Drelów Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Morderstwo w Dołdze – areszt dla zabójców

Dwoje zatrzymanych do sprawy znalezienia zwłok młodego mężczyzny na łąkach w miejscowości Dołha usłyszało w miniony wtorek prokuratorski zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ich ofiarą padł 32-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Trzecia zatrzymana osoba odpowie za pomocnictwo m. in. w jego bezprawnym pozbawieniu wolności oraz pobiciu. W środę decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Od ubiegłej niedzieli policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina intensywnie pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki posiadające liczne obrażenia znaleziono przypadkowo na terenie dołżańskich łąk.

Dzięki ogromnej pracy kryminalnych udało się wytypować i zatrzymać osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem. We wtorek dwojgu zatrzymanym przedstawiono w Prokuraturze Rejonowej w Radzyniu Podlaskim zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Podejrzani to 25-latek i 38-latka, obydwoje z Międzyrzeca Podlaskiego. Zatrzymana także do sprawy 31-letnia mieszkanka tego miasta odpowie natomiast za pomocnictwo m. in. w bezprawnym pozbawieniu wolności ofiary i jej pobiciu.

W środę Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

One thought on “Morderstwo w Dołdze – areszt dla zabójców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.