mieszkaniec Kodnia zderzył się z motocyklem

Mieszkaniec Kodnia zderzył się z motocyklem

Podzielcie się informacją

W niedzielę (21.05) po południu w miejscowości Kodeń kierowca Ducato zderzył się z motocyklistą. Kierujący busem 33-latek skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jednośladowi. W wyniku zdarzenia kierowca motocykla doznał obrażeń ciała. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.00 na ulicy Rynek w miejscowości Kodeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem Ducato 33-letni mieszkaniec Kodnia zderzył się z motocyklem. Kierowca busa skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu mieszkańcowi Terespola podróżującemu Yamahą .

W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Należy pamiętać, że skutki wypadku na motocyklu, skuterze czy rowerze są poważniejsze niż wypadku samochodowego. Kierujący jednośladem nie jest chroniony karoserią pojazdu, pasami bezpieczeństwa czy poduszką powietrzną. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

mieszkaniec Kodnia zderzył się z motocyklem

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Kodeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.