Mefedron i amfetamina u 40-latka z Białej Podlaskiej

Mefedron i amfetamina u 40-latka z Białej Podlaskiej

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych odpowie 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci ujawnili przy nim mefedron oraz amfetaminę, które wystarczyłby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich narkotyków. Wczoraj wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta. Z posiadanych informacji wynikało, mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki.

Na widok funkcjonariuszy mężczyzna próbował uciekać. Szybko jednak został zatrzymany. Wówczas potwierdziły się informacje policjantów. W trakcie przeszukania ujawnili dwa woreczki z proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to mefedron i amfetamina, które wystarczyłby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tych narkotyków.

40-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Wczoraj bialski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Mefedron i amfetamina u 40-latka z Białej Podlaskiej
Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.