Marian Wardzyński najlepszy w Terespolu
Fotorelacja Sport Terespol

Marian Wardzyński najlepszy w Terespolu

12 lutego 2019 r. odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu.

Zawody otworzył dyrektor szkoły Bogdan Korzeniewski. Na starcie stanęło 26 osób, reprezentujących miasto Terespol i okolic, byli przedstawiciele Białej Podlaskiej, a nawet Łukowa. Rozpiętość wieku była duża – najmłodszy zawodnik miał 11 lat, a najstarszy 60, w gronie startujących były trzy kobiety. Śmiało można powiedzieć, że poziom zawodów był dość wysoki, a to za przyczyną umiejętności zawodników. Bez względu na wiek nie zabrakło też serca do walki i charakteru. Gry odbywały  się w sportowej walce, zgodnie z zasadami fair play, były gratulacje i uścisk dłoni po każdym meczu.

Bezkonkurencyjny okazał się Marian Wardzyński, który wygrał Turniej przed Andrzejem Szotem i Urszulą Lewkowicz. Na czwartym miejscu uplasował się Krzysztof Kruczek, na piątym Zbigniew Burdzicki, a na szóstym miejscu zawody ukończył Piotr Lipowiecki. Pierwsza szóstka z rąk dyrektora, Bogdana Korzeniewskiego otrzymała dyplomy, trzech pierwszych zawodników okazałe puchary. Poza konkursem mecz rozegrali: dyrektor ALO i burmistrz, Jacek Danieluk. Niestety, wynik meczu jest nieznany. Organizatorem Turnieju był Klub Olimpijczyka działający przy Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Terespolu. Sędzią głównym zawodów był Andrzej Korbal.

 

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.