"Maluchem" wymusił pierwszeństwo
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

“Maluchem” wymusił pierwszeństwo

Wczoraj przed południem na drodze DK-2 w miejscowości Tłuściec doszło do wypadku drogowego. 92-letni kierowca fiata zderzył się z osobową mazdą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca ”malucha”. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem, na drodze DK-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat, 92-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski doprowadził do zderzenia z Mazdą. Kierowca Fiata prawdopodobnie skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi. Drugim autem kierował 40-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca Fiata. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwa na drodze.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Zimowa aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

"Maluchem" wymusił pierwszeństwo

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.