policja biała podlaska

Łupem padały perfumy znanych marek

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży sklepowych. Łupem amatora cudzego mienia padły markowe perfumy o wartości ponad 5 tysięcy złotych. Mężczyzna trafił do zakładu karnego. Poszukiwany był w związku z nieopłaconymi grzywnami.

Policjanci zajmujący się walką z przestępczością przeciwko mieniu, realizując posiadane informacje ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o dokonanie tych czynów. Okazało się, że jest to 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Dodatkowo mężczyznę poszukiwano trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego w związku z nieopłaconymi grzywnami.

Mężczyzna zatrzymano do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, nie są to jedyne czyny na jego koncie. 39-latek podejrzany jest również o dokonanie kradzieży, do której doszło w ubiegłym tygodniu w jednej z bialskich drogerii. W tym wypadku straty wyniosły ponad 1100 złotych.

Wczoraj mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. W rozmowie z zatrzymującymi funkcjonariuszami przyznał, że powodem jego zachowania była trudna sytuacja materialna. 39-latek trafił już do zakładu karnego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.